O Mnie

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”1_3″][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”http://gagastudio.nazwa.pl/agnieszkakonowalow/wp-content/uploads/2017/09/2ea031_3867a5394be1844babaa889695a74cc8.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/tm_pb_image][/tm_pb_column][tm_pb_column type=”2_3″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Agnieszka Konowalow

Z fotografią kontakt mam od najmłodszych lat. Pamiętam jak pod nieobecność innych domowników wyciągałam wszystkie rodzinne albumy tylko po to, by popodziwiać tamtejsze zdjęcia. Gdy już nieco podrosłam fascynować zaczęło mnie projektowanie ubiorów, co połączyło się z zamiłowaniem do fotografii. Moje marzenia musiały jednak poczekać.

Punktem zwrotnym mojej kariery był bez wątpienia okres, w którym pracowałam za granicą. Mimo, iż brakowało mi odwagi do całkowitego poświęcenia się fotografii, zmotywowała mnie do tego moja znajoma. Jeżeli ona podjęła swoje pierwsze kroki w stworzeniu swojego własnego biznesu – ja też potrafię. Mały kurs w college był tylko formalnością – prawdziwe doświadczenie przyszło z wakacjami, kiedy to na krok nie rozstawałam się z aparatem. Było warto.

Fascynuje się pracą z ludźmi. Ogromną satysfakcję sprawia mi satysfakcja drugiej osoby. Chcę, by każda kobieta wyglądała dobrze – by każda z nich mogła wyrazić siebie. Portrety czy sesje kobiece to dla mnie istna kopalnia piękna.

W sferze poza zawodowej fascynuje się sportem – rowerem oraz boksem. Uwielbiam też zwierzęta.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]